قوانین سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ 

یکی از مهم ترین بخش های هر سرویس اینترنتی بخش قوانین می باشد که این موضوع در وبسایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ موجود می باشد؛ قوانین کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ خیلی پیچیده نیست و بیشتر شامل کلیاتی در ارتباط با محصولات می باشد که در این بخش به بررسی آنها می پردازیم.

دقت کنید تیم وبسایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ در هر زمانی امکان تغییر قوانین خود را بدون اطلاع قبلی دارد و از آن لحظه به بعد تمامی موارد با توجه به قوانین پیش می رود.

استفاده از سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ به معنی پذیرفتن قوانین ماست و این موضوع شامل حال افراد ثبت نام شده به عنوان کاربر، فروشنده می باشد؛ ضمنا کاربران مهمان نیز این قوانین را باید رعایت کنند.

در کنار بخش قوانین سایت بخشی به عنوان سیاست حریم خصوصی داریم که اطلاعاتی در ارتباط با حریم خصوصی و داده ای شما عزیزان در وبسایت ما می باشد؛ در صورتی که کاربر دائمی ما هستید حتما این بخش را مطالعه کنید.

 

قوانین سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ

فهرست قوانین سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ به شرح زیر می باشد:

قوانین خرید محصول از سایت هُنُرُ

 1. لینک دانلود فقط برای شما قابل استفاده است و باید به موضوع کپی رایت سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ احترام بگذارید.
 2. فایل محصول خریداری شده را پس از دانلود در جای مناسبی ذخیره کنید. زیرا لینک دانلود مستقیم از سایت، پس از یک ماه (30روز) و یا 15 بار دانلود از سرور سایت هُنُرُ، غیرفعال می شود.
 3. محصولات خریداری شده برای استفاده شماست و نباید در سایت دیگری به اشتراک یا برای فروش گذاشته شود؛ یعنی خرید محصولات به منزله ی استفاده برای یک فرد می باشد.
 4. فروش محصولات به صورت آنلاین است و فعلا هیچ محصولی به عنوان محصول فیزیکی برای ارسال نداریم.
 5. همه محصولات به صورت مجازی هستند. (محصول چاپی نداریم)
 6. خرید محصولات کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ شامل هزینه ی آن فایل می باشد و هزینه ی چاپ و ویرایش هر کدام از این محصولات به عهده ی خریدار محصول می باشد.
 7. مصرف حجم اینترنت دانلود از سایت هُنُرُ نصف قیمت محسوب می شود؛ تمامی سرورهای سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ داخل کشور عزیزمان ایران میزبانی شده است.
 8. برگشت محصول خریداری شده امکان پذیر نیست زیرا محصولات دیجیتالی شامل عودت نمی باشند.
 9. برگشت وجه امکان پذیر نمی باشد و حتما در هنگام خرید به توضیحات و پیش نمایش محصول دقت کافی را داشته باشید.
 10. تمامی محصولات موجود در سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ که توسط خود ما تولید شده است محصولاتی ایرانی می باشند و هدف از تولید آنها تنها حمایت از کسب و کارهای نوپا برای داشتن خدمات طراحی ارزان تر است.
 11. تمامی حقوق داده ای و محتوایی این سایت محفوظ می باشد و جدا از غیر مجاز بودن کپی برداری از لحاظ اخلاق حرفه ای و اخلاق کسب و کار  و از نظر شرعی صحیح نیست.
 12. قیمت محصولات کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ بسیار مناسب می باشد و با تغییرات مختلف اقتصادی در کشور تغییر پیدا نمی کند ولی در جشنواره های فروش و کدهای تخفیف می توانید این محصولات را ارزان تر از قبل خرید کنید.
 13. بخشی از درآمدهای حاصل شده از سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ صرف امور آموزش به جوانان با علاقه به حوزه ی طراحی گرافیک و طراحی وب می شود.
 14. اگر محصول دانلود شده مطابق پیش نمایش آن نبود بدون هیچ مشکلی فایل اصلی تحویل شما می گردد و برای نمایش حسن نیت مبلغ واریزی شما به طور کامل عودت داده می شود.

 

قوانین همکاری و کسب درآمد با سایت هُنُرُ

پس از ثبت نام در سایت و ارسال درخواست همکاری لازم است قوانین زیر را بدانید:

 1. افرادی که قصد دارند از سرویس کسب درآمد کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ استفاده کنند، باید قوانین کپی رایت محصولات را رعایت کنند و اجازه ی فروش این فایل ها را در سایت دیگر ندارند. (در صورت مشاهده حساب کاربری فرد خطا کننده مسدود می شود)
 2. هر محصول با توجه به قیمت پیشنهادی شما و تشخیص تیم هُنُرُ قیمت گذاری می شود.
 3. فروش محصولات 60 درصد مبلغ خرید متعلق به تولید کننده محصول و 40 درصد مبلغ خرید متعلق به سایت هُنُرُ می باشد که این مبلغ جهت آماده کردن بستر سایت فروشگاهی، مرتب سازی و ساخت دموی مناسب و … است. (از هر فروش 60% برای شما و 40% برای سایت هُنُرُ است)
 4. هر محصولی که ارسال می کنید ابتدا باید از نظر محتوا و کیفیت طراحی مورد تایید تیم هُنُرُ قرار گیرد و در صورت مناسب نبودن، رد می شود و در صورت عدم تایید امکان ثبت مجدد آن محصول نیست.
 5. اگر طرح و فایلی مورد تایید تیم هُنُرُ قرار نگیرد، سایت هُنُرُ حق استفاده از آن را ندارد.
 6. نام صاحب اثر در کنار محصولات درج می شود و در صورتی که محصول مشکلی داشته باشد وبسایت هُنُرُ هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت های مربوط به پشتیبانی آن محصول به عهده ی تولیدکننده آن محصول است.
 7. در صورتی که محصولات نیاز به ویرایش داشته باشند، تیم هُنُرُ می تواند با هماهنگی با صاحب اثر، مواردی که لازم میبند ویرایش کند.
 8. پس از قرار گرفتن محصول روی سایت، شما می توانید در پنل شخصی خود از تعداد فروش هر محصول و درآمد خود آگاهی پیدا کنید.
 9. تسویه حساب بخش فروشندگان سایت کانون به صورت هفتگی می باشد و هرگاه حداقل فروش شما به 100 هزار تومان رسید، می توانید برای دریافت وجه به سایت هُنُرُ درخواست بفرستید و حداکثر پس از 72 ساعت وجه متعلق به شما، توسط تیم هُنُرُ به شماره حسابی که قبلا ثبت کرده اید، واریز می شود.
 10. فروش محصولاتی که شامل مسائل سیاسی، نژادپرستی، توهین به ادیان، تشویق به استفاده از مواد مخدر، ترویج به فحشا و برهنگی، کودک آزاری، آزار زنان، خشونت و هر آنچه از نظر جامعه و قانون کشور غیرمجاز باشد در سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ امکان پذیر نیست.

 

قوانین سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ در 23 (14 بند برای خریداران محصول، و 10 بند برای فروشندگان) بند تنظیم شده است و این قوانین در تاریخ یکم آبان ماه سال 1399 تنظیم شده است؛ قوانین سایت می توانند بدون اطلاع قبلی تغییر کنند پس در صورتی که کاربر سایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ هستید نیاز است هر چند وقت یکبار صفحه ی قوانین ما را بررسی و از بندهای جدید مطلع شوید.

با تمام وجود از شما بابت وقتی که جهت مطالعه ی بندهای بالا داشته اید متشکریم.

موفق باشید.