پاسخ سوالات متداول شما

اگر صفحات درباره ما، قوانین سایت و حریم خصوصی کاربران را مطالعه کرده اید و به جواب سوالات خود نرسیده اید لیستی از سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود را در زیر آورده ایم.

محصولات ما همگی محصولاتی کاملا ایرانی هستند و توسط طراحان ایرانی کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ ارائه شده اند و به فروش می رسند؛ رسالت وبسایت کانون طراحی گرافیک و وب هُنُرُ این است تا به کسب و کارهای تازه کار و نوپا در خرید بسته های گرافیکی و المان های تبلیغاتی مورد نیاز خود کمک و یاری برساند.

تمامی پرداخت های وبسایت از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانکی می باشد. (زرین پال)

خیر؛ تمامی محصولات ما تولید طراحان و جوانان ایرانی می باشد و به صورت رایگان در هیچ وبسایت ایرانی و خارجی موجود نمی باشد.

یکی از اهداف سایت کانون حمایت از کسب و کارهای نوپا برای تهیه ی بسته های گرافیکی مورد نیاز آنها با قیمت های کم می باشد و در راستای این هدف قیمت های محصولات پایین می باشند و این قیمت کم نشان از عدم کیفیت محصولات نیست.

در وبسایت کانون این امکان فراهم شده است تا طراحان و دانشجویان و افراد فریلنسر در صورت علاقه محصولات خود را برای فروش بگذارند؛ برای اطلاعات بیشتر بخش کسب درآمد را مطالعه کنید.

خیر؛ محصولات دیجیتالی امکان عودت ندارند و بازگشت وجه این محصولات مقدور نمی باشد.

بله؛ برای شروع طراحی اختصاصی از صفحه تماس با ما شروع کنید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار می کنند.

خیر؛ با توجه به شرایط فعلی ما امکان جذب کارآموز موجود نیست در صورت علاقه به همکاری با ما از بخش کسب درآمد می توانید با ما همکاری کنید.

در حال حاضر این امکان به صورت عادی موجود نمی باشد ولی در صورت علاقه برای خرید عمده ی محصولات از صفحه تماس با ما با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

برای حمایت از کانون می توانید محصولات و محتواهای سایت کانون را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و همچنین صفحات ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، توییتر، تلگرام دنبال کنید.

خیر؛ فونت های محصولات معمولا باید در سیستم کاربران نصب باشد اما در صورتی که این فونت ها را ندارید فونت های موجود را سایت کانون شامل تمامی محصولات می باشد و با نصب آنها هیچ مشکلی در بحث نمایش فونت ها و متن های فایل ها ندارید. برای دانلود فونت ها وارد این بخش شوید.

اگر سوال شما در لیست بالا نبود با ما در تماس باشید.